Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla – chytré a pohodlné vytápění vašeho domu

Tepelná čerpadla od DAFI PODLAHY se zárukou 7 let slouží pro pohodlné vytápění a chlazení Vašich domů, bytů, hotelů, obchodů, bazénů nebo restaurací. Navíc oproti jiným zdrojům tepla výrazně šetří finanční náklady.

Systém vytápění je srdcem Vašeho domu
Existuje celá řada možností vytápění domů. Některé zdroje tepla mají levný provoz (kotel na dřevo, uhlí), jiné fungují bezobslužně (elektrokotel, plynový kotel), další jsou šetrné k životnímu prostředí (biomasa). Jedině tepelné čerpadlo disponuje všemi výše uvedenými vlastnostmi najednou a zároveň je bezúdržbové a velmi spolehlivé.
Společnost KUFI INT se specializuje na návrh, výrobu a instalaci tepelných čerpadel AC Heating Convert AW, včetně regulace xCC. Tepelná čerpadla AC Heating jsou vybavena nejmodernějším systémem regulace x Cascade Control (xCC). Díky tomuto regulačnímu systému s úspěchem realizujeme i individuální zakázkové aplikace.

Poradíme Vám, jak vhodně vybrat tepelné čerpadlo
Naše firma má za sebou tisíce instalací tepelných čerpadel u nás i v zahraničí. Tyto bohaté zkušenosti nabízíme i Vám. Díky velkému počtu realizací máme dostatek praktických zkušeností. Rádi Vám poskytneme odborné konzultace v oboru tepelných čerpadel, a to zcela zdarma.

Vsadit na moderní technologii se vyplatí-záruka 7 let
Jako první jsme na český trh uvedli novinku-plynulé řízení výkonu tepelných čerpadel frekvenčním měničem (invertorem). Použitím vyspělé regulace jsou Tepelná čerpadla DAFI PODLAHY úspornější, tišší, méně náročná na instalaci a mají delší dobu životnosti v porovnání s většinou konvenčních systémů.
Standardně poskytujeme plnou záruku po dobu 7 let, a to bez příplatků.
Ovládání nainstalujete na jakékoli zařízení – telefon, tablet nebo počítač. Získáte jednoduché uživatelské prostředí s Inteligentními funkcemi pro vyšší podporu ze strany výrobce.


My jsme tento standard dále rozšířili o službu AC Connectivity. S touto službou se k tepelnému čerpadlu připojíte odkudkoliv, můžete upravovat či měnit nastavení dle potřeby a nemusíte mít pevnou IP adresu. Získáte bezpečné a rychlé připojení a máte tak své teplo stále pod kontrolou.