Podlahové topení

Naši prioritou je Vám poskytnout co nejvyšší komfort a kvalitu, která vám šetří Energii-Peníze
Spolupracujeme s pečlivě vybranými výrobci, kteří jsou REHAU, GABOTHERM, VIESSMANN

Nabízíme Vám instalaci těchto systémů podlahového topení a chlazení:

Previous
Next

REHAU

REHAU RAUTHERM SPEED– Systém SUCHÉHO ZIPU. Nový systém plošného vytápění umožňuje výrazně zkrátit dobu pokládky až o 30% (Suchý Zip). 
Nové potrubí RAUTHERM SPEED k z materiálu RAU-PE-Xa s kyslíkovou bariérou je formou spirály obtočeno upínací páskou. 
Potrubí se položí na fleecovou fólii systémové Desky RAUTHERM SPEED bez použití jakéhokoli nářadí, nebo příchytek. Potrubí díky technologii suchého zipu drží na systémové desce pevně a lze ho zase odtrhnout a položit na jiné místo. Pokládku provádí 1 montážník a instalace je o 30% rychlejší. 
Previous
Next

REHAU– Podlahové vytápění systém VARIONOVA – Extrémně efektivní. Rychlé a spolehlivé řešení pro kvalitní a průmyslovou výstavbu. 

Systémová deska Varionova je maximálně flexibilní a variabilní. Jde o systém pro mokrou pokládku, který je vhodný pro vytápění i chlazení. Černá systémová deska má nalepenou tepelnou a kročejovou izolaci. Napová folie chrání izolační vrstvu před vlhkostí a vodou z betonových potěrů. Jedná se o optimální systém pro pokládku, na níž stačí 1 montážník, a rychlejší pokládka díky o 30% flexibilnějším trubkám. 

Previous
Next
REHAU – Podlahové vytápění systém TACKER-rychlejší pokládka na velkých plochách. Tradiční systém pro realizaci projektů. Vysoce Kvalitní tacker desky garantují vynikající kročejovou i teIzolaci a pevnou fixaci trubky. Absolutně spolehlivé přichycení trubek a rychlejší pokládka díky o 30% Flexibilnějším trubkám. 
Podlahové vytápění 

Gabotherm

Vytápěcí systém, do kterého se ukládají POLYBUTENOVÉ TRUBKY. Jedná se o vysoce kvalitní materiál (3- vrstvé, nebo 5-vrstvé provedení). Velmi pružný s ideální silou stěny, díky čemuž dokonale předává teplo. Velmi dlouhá životnost. Stěny trubky jsou odolné vůči usazování jakýchkoli nečistot a vodního kamene. Má výbornou ohebnost umožňující bezproblémovou a rychlou montáž i při nízkých teplotách ( až do -5* C )..

Viessmann

Podlahové vytápění Vitoset představuje následující systémy: nopový systém, sponkovací systém a sanační systém vnitřních prostor. 

Díky vysoké flexibilitě a jednoduché montáži ve spojení s provozní bezpečností vykazuje podlahové vytápění Vitoset optimálně vyladěné systémové prvky s vysokým stupněm prefabrikace ve výrobě.

Viessmann Group je jedním z předních mezinárodních výrobců topných, průmyslových a chladicích systémů. 

 

Regulace Teploty

Zajišťuje vhodnou teplotu, ve správný čas v každé místnosti ve vašem domě. Využíváme nejmodernější systémy regulace, díky kterým se teplota v místnostech automaticky přizpůsobuje bez vašeho zásahu. Pokud byste chtěli teplotu v místnostech upravit ručně, vždy je to možné. Teplotu v místnostech je také možné regulovat pohodlně svým hlasem. Při montáži požíváme regulační techniku, kterou dosáhnete Špičkový teplotní komfort, Náklady na energie budou výrazně sníženy. Jednoduché a individuální ovládání, i přes aplikaci, kterou zvládne každý z Vás, Kvalitní a elegantní design.

Previous
Next